امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26194
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العهد، مروان شربل وزیر کشور دولت پیشبرد امور در لبنان ترور محمد ضرار جمو تحلیلگر و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العهد، مروان شربل وزیر کشور دولت پیشبرد امور در لبنان ترور محمد ضرار جمو تحلیلگر و فعال سیاسی سوری در لبنان را محکوم کرده و آن را یک جنایت سیاسی خواند.

وی در گفتگو با رادیو نور گفت که نیروهای امنیتی موضوع را پیگیری می کنند و تحقیقات را دنبال می کنند.

شربل انتشار سلاح‌ در تمامی بخش های لبنان را نشانه خوبی ندانست و ابراز اطمینان کرد که هدف عاملان این اقدام تروریستی ایجاد فتنه شیعه و سنی در لبنان است که هرگز محقق نخواهد شد.

دکتر «محمد ضرار جمو» فعال سیاسی سوریه و رئیس اداره سیاسی و روابط بین الملل در سازمان جهانی امور مهاجرین عرب صبح امروز با شلیک گلوله از سوی افراد ناشناس ترور شد.

این ترور زمانی روی داد که وی در منزلش در منطقه الصرفند در جنوب لبنان بود، جنازه وی به بیمارستان علاءالدین در جنوب لبنان انتقال داده شد و نیروهای امنیتی بلافاصله تحقیقات خود را برای کشف جزئیات این ترور و شناسایی عاملان آن آغاز کردند.

وی در بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی به عنوان تحلیلگر مسایل سیاسی ظاهر می‌شد و از مدافعان تمامیت ارضی سوریه به شمار می رفت، حضور در برنامه مع الحدث شبکه تلویزیونی المنار آخرین حضور تلویزیونی وی بود که روز شنبه 13 ژولای انجام شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها