امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26201
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 67
«محمود معظمی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تلاش ما بر این بوده که مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد اثری باور پذیر برای مخاطبان ...

«محمود معظمی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تلاش ما بر این بوده که مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد اثری باور پذیر برای مخاطبان باشد.

وی یادآور شد: در انتخاب فیلمنامه‌های اپیزودهای ماه مبارک رمضان این مجموعه، سعی شده قصه‌هایی انتخاب شود که برای مردم باور پذیر و واقعی و به زندگی مردم و جامعه نزدیک باشد.

کارگردان مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد با یادآوری اینکه قصه اهمیت بسزایی در هر اپیزود مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد دارد توضیح داد: سعی کردیم علاوه بر قصه مناسب، با انتخاب بازیگران اعم از بازیگران چهره و غیر چهره، داستان‌ها را به واقعیت نزدیک کنیم.

به گفته معظمی، اکنون بعد از حدود چهار سال می‌توان گفت که مجموعه «شاید برای شما اتفاق بیفتد» به یک برند تبدیل شده است.

وی ادامه داد: وقتی ساخت مجموعه «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد»  شروع شد خیلی ها به تداوم آن امید نداشتند اما این کار ادامه یافت.

معظمی گفت: من به تنهایی حدود 118 اپیزود از این مجموعه را کارگردانی کردم و کارگردانان دیگری نیز با این پروژه همکاری کردند و کار به گونه ای پیش رفته که امروز دیگر بین مردم شناخته شده است و اغلب مخاطبان این مجموعه تلویزیونی را دوست دارند.

وی درباره تفاوت‌های این مجموعه در ایام ماه مبارک رمضان امسال توضیح داد: قصه‌ای که برای «شاید برای شما اتفاق بی افتد» ماه رمضان امسال انتخاب شدند فضایی متفاوت از گذشته دارند و داستان‌های آن تلخ و غلو شده نیست.

این کارگردان تلویزیون گفت: سعی کردیم روند داستان‌ها نرم‌تر و باور پذیرتر و بر اساس منطق بیشتری باشد و فکر می‌کنم که روایت داستان‌ها امسال بهتر از گذشته شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار