امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26211
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 151
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: سایت اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: سایت اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه برخی از آن‌ها از نظر خوانندگان محترم خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خواهد گذشت.

راه‌اندازی سایتی درباره تازه‌ مسلمان‌ها

سایت تازه‌ مسلمان‌ها با نام «ره‌یافته» به همت انجمن اسلامی شهید «ادواردو آنیلی» در نمایشگاه قرآن تهران هفته آینده رونمایی می‌‌شود.

عرضه 29 جلد از تفسیر «تسنیم» آیت‌الله جوادی آملی 

29 جلد از تفسیر تسنیم آیت الله جوادی آملی از سوی انتشارات بین‌المللی «اسرا» نمایشگاه قرآن عرضه می‌شود.

ترتیل قرآن با تاکید بر هویت ایرانی

نخستین تلاوت‌های قرآن کریم با رعایت هویت ایرانی به همت استاد «سبزعلی» و استاد «سعیدیان» در نمایشگاه قرآن کریم رونمایی شدند.

عرضه کتاب‌های قرآن‌پژوهی در نمایشگاه قرآن 

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مجموعه آثار خود در حوزه قرآن پژوهی ارائه می‌کند.

مفاتیح الحیات در 30 هزار نسخه در نمایشگاه قرآن

 انتشارات بین‌المللی «اسرا»، کتاب «مفاتیح الحیاة» آیت‌الله «جوادی آملی» را با قیمت گذشته به مخاطبان ارائه می‌کند.

عرضه داستان‌های جزء 30 قرآن برای کودکان

مؤسسه تخصصی «قرآن خانه نور»، برای نخستین بار داستان‌های جزء 30 قرآن کریم را برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه کرده است.

توزیع 20 هزار فلش کارت طب‌الرضا(ع) و حیات احمد(ص)

20 هزار فلش کارت قرآنی با موضوع طب‌الرضا(ع) و حیات‌ احمد(ص) به همت بخش عترت در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.

عرضه نرم‌افزار دانشنامه مقالات قرآنی در نمایشگاه قرآن 

نسخه دوم دانشنامه مقالات قرآنی شامل 10 هزار مقاله قرآنی از سوی مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها