امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26214
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 119
فرهاد درودگر کارشناس هنری و امور کتاب اداره کل زندان‌های استان تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

فرهاد درودگر کارشناس هنری و امور کتاب اداره کل زندان‌های استان تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هزاران شماره از نشریه تخصصی هنرهای تجسمی «تندیس» در کل زندان‌های استان تهران توزیع شد. نقاشی، گرافیک، مجسمه‌سازی، طراحی، هنرهای جدید، کاریکاتور، هنرهای کاربردی، خبر، نقد و تحلیلی آثار هنری از جمله محورهای این نشریه فرهنگی و هنری به شمار می‌آید.

وی با اشاره به اینکه زندانیان در بخش هنرهای دستی و تجسمی فعالیت‌های خوب و زیادی دارند، تصریح کرد: زندانیان می‌توانند از اطلاعات حوزه هنر بهره ببرند و با مطلع شدن از فراخوان مسابقات مختلف هنری، در آنها شرکت کنند.

کارشناس هنری و امور کتاب اداره کل زندان‌های استان تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه بازداشتگاه اوین میزبان نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی ندامتگاه‌ها است، گفت: نخستین جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی ندامتگاه‌ها ویژه بزرگداشت محمود استادمحمد در بازداشتگاه اوین برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، اولویت‌های موضوعی این جشنواره شامل چهار بند با عناوین مسائل مربوط به مددجویان و ندامتگاه‌ها، مواد مخدر و اعتیاد، طلاق و آسیب های اجتماعی است.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره باید آثار خود را همراه با فرم تکمیل شده تا 5 دی ماه سال جاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. حضور نمایشنامه های صحنه ای، خیابانی و عروسکی در این جشنواره بلامانع است.

گفتنی است، نخستین جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی ندامتگاه ها، 12 اسفندماه 92 در بازداشتگاه اوین مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان خود را برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها