امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26244
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در حاشیه جلسه هیات دولت در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت با همان جدیتی که از قبل داشته، تا آخر کارهای خود را ادامه می‌دهد، موضوعات گوناگونی در وزارتخانه‌ها مطرح است و این موضوعات، مشکلات و موانع در جلسات دولت مطرح می‌شود و امروز نیز برخی از این موارد در جلسه هیات دولت مطرح شد.

میرتاج‌الدینی با بیان اینکه «باید همیشه مبنا را در کشور و در همه دولت‌ها بر صحت آمار رسمی بگذاریم»، ادامه داد: اگر تشکیک کنیم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

معاون رئیس‌جمهور در اجرای قانون اساسی یادآور شد: قرار شده است که وزارت کار‌، تعاون و رفاه اجتماعی به طور مستند بیان کند در دولت‌های نهم و دهم میزان اشتغال چه میزان بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این آمار 14 هزار شغل به طور میانگین که برخی‌ گفته‌اند، حتی از برخی استان‌های کوچک ما هم کمتر است، ما استان‌هایی داریم که سالانه 100 هزار شغل ایجاد کرده‌اند و من نمی‌دانم چرا برخی چنین آماری را مطرح کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار