امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26248
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی درباره ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی درباره مشکلات باشگاه‌ها گفت: عظمت ورزش ایران و قهرمانی‌ها در رشته‌های مختلف بسیار مهم‌تر از اینگونه مسائل جزئی است، من نمی‌گویم که این مسائل مطرح نشود اما مطرح شدن آنها سبب فراموش شدن مسائل کلی است.

وی درباره دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: این دو تیم در حال بستن تیم‌های خود هستند، کادر فنی و این دو تیم هم هیچ مشکلی ندارد من می‌بینم که هر صحبتی می‌کنم تعبیر دیگری از آن می‌شود.

عباسی درباره سرمایه‌گذاری در تیم‌هایی همچون والیبال و بسکتبال گفت: آسیب‌شناسی ما از چند جریان کلی در ورزش این است که سرمایه‌گذاری‌های ما در چند رشته همچون وزنه‌برداری و کشتی بوده است و عمدتاً شامل ورزش‌های انفرادی است.

وزیر ورزش  با بیان اینکه این مسئله حتی به این برداشت اجتماعی انجامیده بود که ما توانایی انجام ورزش‌های جمعی را نداریم اظهار داشت: از همین رو سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در چنین ورزش‌هایی صورت گرفت، البته ما توانایی سرمایه گذاری گسترده را در تمامی ورزش های اینچنینی نداریم، اما تمام تلاش خود را می کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها