امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26255
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 78
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از افتتاح موزه ملی مطبوعات در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: همزمان با افتتاح این موزه، اختتامیه ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از افتتاح موزه ملی مطبوعات در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: همزمان با افتتاح این موزه، اختتامیه نهمین جشنواره فصلی مطبوعات در محل این موزه برگزار می‌شود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران به دنبال برگزاری نهمین جشنواره فصلی مطبوعات برترین‌های آثار در حوزه مطبوعات که مربوط به فصل بهار است، معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه محل موزه مطبوعات واقع در انتهای خیابان مولوی در محل «بقعه سر قبر آقا» قرار دارد، ادامه داد: مراسم افتتاح موزه ملی مطبوعات با حضور معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد، مدیران مسئول روزنامه‌ها، جمعی از اساتید و پیشکسوتان برگزار می‌شود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران همچنین به برپایی جشنواره فصلی مطبوعات در پنج استان کشور اشاره کرد و گفت: جشنواره فصلی استانی در مرحله نخست در استان‌های البرز، قزوین، کردستان، کرمانشاه و مرکزی تا پایان مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه جشنواره فصلی استانی در 6 بخش برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از نیمه مرداد ماه به بعد جشنواره فصلی استانی به تناوب در استان‌های مزبور برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها