امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2626
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 239
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برایان کرک فیلم ساز ایرلندی تبار سینماست که قبل از این، کارگردان چندین اپیزود از چند مجموعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برایان کرک فیلم ساز ایرلندی تبار سینماست که قبل از این، کارگردان چندین اپیزود از چند مجموعه موفق تلویزیونی بوده است.

با آن که کیانو ریوز قرارداد بازی در «مسافران» را امضا کرده، ولی برایان کرک در حال انجام مذاکرات نهایی برای قبول کارگردانی آن است.

قصه فیلم‌نامه در یک آینده دور و در یک سفینه فضایی اتفاق می‌افتد که محل نقل و انتقال هزاران نفر از اهالی یک سیاره بسیار دور است.

در یکی از سفرهای این سفینه فضایی، یک اتفاق عجیب و غریب رخ می‌دهد که قصه فیلم را وارد یک مرحله تازه و هیجان‌انگیز فضایی می‌کند.

در طول سفرهای سفینه، مسافران آن به خواب می‌روند تا متوجه گذر زمان نشوند. اما به دلیل نقص فنی، یکی از این مسافران (کیانو ریوز) زودتر از بقیه مسافران از خواب بیدار می‌شود.

این مسافر متوجه می‌شود در حال پیر شدن است و بزودی خواهد مرد. به همین دلیل با تلاش زیاد یکی دیگر از مسافران را از خواب بیدار می‌کند تا به کمک او راهی برای فرار از مشکل خود پیدا کند.

استفن هامل همراه با کیانو ریوز قصه فیلم‌نامه را در شرکت فیلم‌سازی خود به نام شرکت کمپانی فیلمز تبدیل به یک فیلم‌نامه بلند کردند. آن‌ها «مسافران» را در شرکت فیلم‌سازی خود تهیه خواهند کرد.

نکته جالب این است که فیلم‌نامه«مسافران» قبل از این قرار بود با نام دیگری در یک شرکت فیلم سازی دیگر و با حضور یک بازیگر و فیلم‌ساز متفاوت وارد مرحله تولید شود.

در سال 2010 اعلام شد فیلم «در جست و جوی بیداری» به کارگردانی گابریل موچینی جلوی دوربین خواهد رفت. فیلم‌نامه این فیلم در حقیقت همان فیلم‌نامه «مسافران» با اندکی تفاوت است.

جان اسپایتس نویسنده فیلم‌نامه «مسافران» سال قبل فیلم‌نامه «پرومتوس» را برای ریدلی اسکات نوشت. این فیلم‌نامه هم حال و هوای علمی تخیلی داشت.

به دنبال موفقیت بالای مالی این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماها، تولید قسمت دوم آن هم اعلام شد. فیلم‌نامه «پرومتوس 2» را هم اسپایتس می‌نویسد.

کیانو ریوز برای سال جاری میلادی دو فیلم اکشن و رزمی «مرد تای چی» و 47 رانین» را به روی پرده سینماها میفرستد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها