امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26270
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الوطن»، جریان همبستگی ملی در حمایت از مشروعیت و حزب آزادی و عدالت از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الوطن»، جریان همبستگی ملی در حمایت از مشروعیت و حزب آزادی و عدالت از برگزاری تظاهراتی در اعتراض به تشکیل دولت موقت در برابر مقر نخست وزیری خبر دادند.

این جریان‌ها اعلام کردند در راستای تظاهرات‌های میلیونی «اصرار» و اعتراض به تشکیل دولت «حازم الببلاوی»، حامیان مرسی در برابر قصر «العینی» تجمع خواهند کرد و خواستار بازگشت رئیس جمهور برکنار شده به قدرت خواهند شد.

حامیان مرسی برای رسیدن به قصر نخست وزیری باید از میدان التحریر عبور کنند که معمولا محل تجمع مخالفان مرسی است و این مسئله احتمال درگیری میان دو طرف را افزایش می‌دهد.

تریبون «الرابعه العدویه» نیز از حامیان رئیس جمهور برکنار شده خواست در همه میدان‌های مصر تجمع کنند و خواستار بازگشت مرسی به قدرت شوند.

سخنگوی اخوان المسلمین نیز اعلام کرد که این حزب، دولت موقت مصر به نخست وزیری حازم الببلاوی را به رسمیت نمی‌شناسد.

شب گذشته اعضای کابینه دولت موقت مصر با ریاست نخست وزیر در قصر اتحادیه در برابر «عدلی منصور رئیس جمهور موقت سوگند یاد کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها