امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26272
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری لبنانی «النشره» اعلام کرد که نیروهای امنیت داخلی لبنان هم اکنون درحال انجام عملیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری لبنانی «النشره» اعلام کرد که نیروهای امنیت داخلی لبنان هم اکنون درحال انجام عملیات تحقیق و تفحص در بوستان‌های «الصرفند» به دنبال عوامل ترور یا مظنون به دست داشتن در ترور «ضرار جمو»، فعال سیاسی سوری هستند.

به گزارش النشره، نیروهای امنیت داخلی لبنان سه فرد مظنون که دو سوری و یک لبنانی هستند، را بازداشت کرده و درحال بازجویی درباره این حادثه هستند.

اگرچه نیروهای امنیت داخلی لبنان تاکید کرده‌اند که تاکنون اتهامی علیه این افراد ثابت نشده است. منابع مذکور تاکید می‌کنند که عاملان جنایت موفق شده‌اند، از جنگل‌های اطراف منزل جمو فرار کنند.

افراد مسلح ناشناس بامداد امروز «محمد ضرار جمو»، رئیس دایره سیاسی و روابط بین المللی سازمان جهانی امور مهاجران عرب را هنگام بازگشت به منزلش در منطقه «الصرفند» از توابع استان «الزهرانی» در جنوب لبنان ترور کردند.

اطلاعات به دست آمده تاکید می‌کند که تروریست‌ها با نصب کمینی در نزدیکی منزلش در الصرفند در ساعت 2 بامداد چهارشنبه با تیربار او را به گلوله بستند که منجر به کشته شدن فوری وی شد. تروریست‌ها پس از این اقدام از محل گریختند.

محمد ضرار جمو با «سهام یونس» از اهالی منطقه الصرفند لبنان ازدواج کرد و دارای یک فرزند بود. جنازه وی به بیمارستان «علاءالدین» در جنوب لبنان انتقال داده شد.

وی در بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی به عنوان تحلیلگر مسایل سیاسی ظاهر می‌شد و از مدافعان تمامیت ارضی سوریه به شمار می‌رفت، آخرین حضور تلویزیونی وی در برنامه «مع الحدث» شبکه تلویزیونی المنار به 13 ژوئیه ماه جاری، شنبه گذشته باز می‌گردد.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها