امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26284
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این موفقیت بالا که در مدت زمان کوتاهی نصیب این انیمیشن کامپیوتری خانوادگی شده است تعجب اهل فن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این موفقیت بالا که در مدت زمان کوتاهی نصیب این انیمیشن کامپیوتری خانوادگی شده است تعجب اهل فن را برانگیخته است.

موفقیت 250 میلیون دلاری «دانشگاه لولوها» در شرایطی نصیب آن می‌شود که این فیلم در 12 روز اول نمایش خود فروشی 200 میلیون دلاری را تجربه کرد.

موفقیت بالای «دانشگاه لولوها»با موفقیت خوب مالی «من نفرت انگیز 2»همراه شده است. این انیمیشن رقیب طی 2 هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی 228 میلیون دلار فروش کرده است.

این هفته هم کمپانی دریم ورکز انیمیشن پر سر و صدای خود «توربو» را به روی پرده سینماهای آمریکا و کانادا می‌فرستد. گفته می‌شود این فیلم هم فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای این منطقه خواهد کرد.

اهل فن کسب  موفقیت بالای مالی برای «دانشگاه لولوها» در چنین مدت کوتاهی را یک موفقیت خوب برای شرکت کامپیوتری پیکسار و کمپانی والت دیزنی ارزیابی می‌کند.
از ابتدای فصل تابستان تا به حال، فقط «مرد آهنی3» توانسته طی مدت کوتاهی (2 هفته) به فروش بالای 200 میلیون دلار دست پیدا کند.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما برای «دانشگاه لولوها» پیش‌بینی یک فروش کلی 300 تا 350 میلیون دلاری را در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی می کنند.

این کمدی خانوادگی اکشن و ماجراجویانه در سه روز اول نمایش خود 82 میلیون دلار فروش کرد و طی 10 روز اول نمایش فروش کلان 200میلیون دلاری را تجربه کرد.

این فیلم قسمت دوم «شرکت لولوها» است که در سال 2001 به نمایش عمومی در آمد و حدود 290 میلیون دلار در آمریکا و کانادا فروش کرد.

تهیه‌کنندگان فیلم طی این سال‌ها به دنبال تولید قسمت دوم آن بودند و در جست و جوی یک فیلم‌نامه قوی و مناسب برای ماجراجویی‌های دو کاراکتر اصلی آن بودند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، «دانشگاه لولوها» را دن اسکانلون کارگردانی کرده و بیلی کریستال و جان گودمن صدا پیشه‌های اصلی آن هستند.
این دو به جای دو لولوی ترسناک قصه فیلم به نام سالی و مایک صحبت می‌کنند که در قسمت اول فیلم، در شرکت لولوها کار می‌کردند.

قصه قسمت دوم پیش در آمدی بر قصه نسخه اصلی است و ماجراهای آن در دورانی قبل از شروع قصه قسمت اول اتفاق می‌افتد.

به این ترتیب قصه قسمت دوم به شرح ماجراجویی‌های سالی و مایک در دورانی می پردازد که در دانشگاه لولوها ثبت‌نام می‌کنند تا رسم در سوم ترساندن بچه‌های کوچک را یاد بگیرند.

این دو کاراکتر پس از ورود به دانشگاه لولوها با یکدیگر آشنا و دوست می‌شوند. اما این دوستی پس از یک رشته ماجراجویی‌های خنده‌دار و کمدی شکل می‌گیرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار