امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26290
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 41
همایون ثابتی مطلق رئیس انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره این نمایشگاه توضیح داد: این نمایشگاه را برای پاییز سال جاری ...

همایون ثابتی مطلق رئیس انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره این نمایشگاه توضیح داد: این نمایشگاه را برای پاییز سال جاری در حال برنامه‌ریزی داریم و قرار است مجموعه‌ای از آثار طراحی هنرمندان نقاش عضو انجمن را در قالب یک نمایشگاه به نمایش بگذاریم.
ثابتی مطلق، برپایی این نمایشگاه را در راستای اهمیت رشته طراحی به عنوان پایه هنرهای تجسمی عنوان کرد و گفت: چندین سال است که هیچ نمایشگاهی از آثار طراحی هنرمندان برگزار نشده است و اهمیت این هنر، ما را بر آن داشت تا نسبت به برپایی یک نمایشگاه از آثار طراحی هنرمندان نقاش اقدام کنیم تا دوباره توجه نقاشان و جامعه هنری را نسبت به اهمیت این هنر جلب کنیم. 
او درباره محل نمایش این آثار توضیح نداد و گفت: هنوز محلی برای این نمایشگاه انتخاب نشده است و در حال رایزنی هستیم.
رئیس انجمن هنرمندان نقاش همچنین درباره برپایی نمایشگاه فروش آثار اعضای انجمن هم گفت: تلاش می‌کنیم که تا پایان سال، نمایشگاه فروش آثار اعضای انجمن را برگزار کنیم.
به گزارش فارس،‌ انجمن هنرمندان نقاش چندی پیش نمایشگاه سالانه خود را به نمایش آثار بانوان نقاش این انجمن اختصاص داد که در خانه هنرمندان ایران برپا شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها