امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26294
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 76
  تولید: مرکز فرماندهی وزارت جنگ ایالات متحده آمریکا ترجمه: معاونت پژوهش وآموزش مؤسسه خبرگزاری ...

 


تولید:

مرکز فرماندهی وزارت جنگ ایالات متحده آمریکا

ترجمه:

معاونت پژوهش وآموزش مؤسسه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس

تعداد صفحات:
570

قطع:
رقعی

قیمت:
20000 تومان

 
طرح جلد کتاب
 


راهنمای سفارش: هزینه کتاب های درخواستی را به شماره حساب 257979740 یا شماره کارت 6104337770008470 به نام موسسه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نزد بانک ملت شعبه کندوان کد 63560 واریز کرده و فیش واریزی را به همراه نشانی دقیق پستی و شماره تماس خود از طریق نمابر به شماره 88913279-021 ارسال فرمائید. برای هماهنگی نیز می توانید با شماره تلفن 88913277-021 تماس حاصل فرمائید. هزینه ارسال رایگان است.

شرایط تخفیف:
 

برای سفارش های رسیده از 10 نسخه به بالا 10 درصد، از 100 نسخه به بالا 20 درصد و از 500 نسخه به بالا 30 درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

 
معرفی کتاب:

این دستور العمل که به صورت محرمانه در وزارت جنگ آمریکا انتشار یافته است تکنیک‌ها و روندهای اجرایی عملیات روانی ارتش آمریکا را مطرح ساخته و به ارائه راهنمایی‌های کلی برای فرماندهان و برنامه‌ریزان عملیات‌های نظامی می‌پردازد تا آثار روانی این عملیات‌ها را در خصوص گروه‌های هدف مورد ارزیابی قرار دهند. همچنین با بیان راهنمایی‌های لازم برای نیروهایی که مواد عملیاتی ضروری را جهت انجام عملیات روانی فراهم می‌سازند، روندهای اجرای عملیات روانی را در حمایت از سایر عملیت‌های نظامی توضیح  می‌دهد. علاوه بر این، عملیات روانی را با سیستم عملیات میدانی ارتش به صورت یکپارچه درآورده تا فرماندهان و آموزش‌دهندگان نیز آن را همراه با برنامه آموزش و ارزیابی نظامی در آموزش‌های خود به کار گیرند.

این دستور العمل، نه یک آیین نامه، که یک راهنماست و به‌کارگیرنده را به تکنیک ها و روندهای ارائه شده محدود نمی‌کند. در این دستور العمل لفظ "دشمن" به افراد و گروه‌هایی اطلاق می‌گردد که با اعلام رسمی و یا غیر رسمی جنگ، به صورت نظامی یا سیاسی و یا شیوه ای دیگر با ایالات متحده درگیر شده باشند.

این مجموعه پیشتر به صورت محدود و مختصر و در قالب بولتن از سوی انتشارات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منتشر شده بود که در پی درخواست های بیشمار، اقدام به انتشار تفصیلی آن به صورت کتاب نمود.
برخی سرفصل های کتاب عبارتند از:
توانایی ها و محدودیت ها
سیکل عملیات روانی و روند برنامه ریزی
برنامه ریزی مبارزات علمیات روانی
جمع آوری اطلاعات
تحلیل مخاطب هدف
تولید محصول
تولید رسانه ای و پیش آزمون محصول
عملیات روانی اسیر جنگی دشمن
تجزیه و تحلیل تبلیغات و انجام ضدتبلیغات
سیستم پخش هوابرد عملیات روانی
عملیات های تاکتیکی
و...
برچسب ها:
آخرین اخبار