امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26305
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار محمد جواد زاده کمند با بیان اینکه در نیروی انتظامی 250 جانباز بالای 70 درصد ( قطع نخاعی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار محمد جواد زاده کمند با بیان اینکه در نیروی انتظامی 250 جانباز بالای 70 درصد ( قطع نخاعی، ضایع نخاعی، قطع دوپا و نابینا دو چشم) وجود دارد گفت: رسیدگی به وضعیت معیشتی جانبازان و رفع مشکلات زیستی آنها در دستور کار ناجا قرار دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: تجهیزات مورد نیاز این جانبازان با توجه به شرایط جسمی آنها مشخص و بخش اعظمی از این تجهیزات خریداری و در اختیار آنها قرار گرفته است.

سردار زاده کمند در حاشیه مراسم «شبی با شهیدان» که از سوی مرکز نظارت همگانی ناجا 197 برگزار شده بود، درباره رفع مشکلات مسکن جانبازان بالای 70 درصد ناجا گفت: برای مسکن آنها برنامه ریزی‌های خوبی صورت گرفته، از سوی دیگر تعدادی از جانبازان که مشکل مسکن داشتند، مشکلات آنها برطرف و یا در حال مرتفع شدن است.

وی افزود: همچنین تعدادی از این عزیزان در نوبت مسکن قرار دارند که به تناسب منابعی که سازمان در این زمینه تخصیص می‌دهد نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام می‌کنیم.

این مقام ارشد انتظامی درباره خودرو جانبازان، گفت: با توجه به شرایط جسمانی جانبازان بالای 70 درصد، خودروهایی برای آنها تهیه شده که با تسهیلاتی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به برگزاری برنامه «سروقامتان ناجا» اشاره کرد و گفت: پس از پایان ماه مبارک رمضان، همایش «سرو قامتان ناجا» با حضور جانبازان قطع نخاعی، ضایع نخاعی، قطع دوپا، دوچشم نابینا در مشهد مقدس برگزار می شود.

سردار زاده کمند با بیان اینکه کلیه جانبازان قطع نخاعی، ضایع نخاعی، قطع دوپا، نابینا نیروی انتظامی به خدمات ویژه نیاز دارند، گفت: تلاش می کنیم در یک پروسه زمانی 3 الی 4 ساله، مشکلات آنها را رفع کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار