امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26319
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 87
قادر طراوت‌پور عقیق رئیس دفتر شعر و ادب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از برگزاری برنامه گرامیداشتی برای علیرضا قزوه در نمایشگاه قرآن ...

قادر طراوت‌پور عقیق رئیس دفتر شعر و ادب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از برگزاری برنامه گرامیداشتی برای علیرضا قزوه در نمایشگاه قرآن داد و گفت: در نظر داریم هر شب در برنامه «ضیافت کلمات» در نمایشگاه قرآن که مخصوص شعر خوانی شاعران و مناجات خوانی و دیگر برنامه‌های متنوع است، گرامیداشت و نکوداشتی برای یکی از شاعران معاصر برگزار کنیم.

وی افزود: این گرامیداشت تفاوت‌هایی با دیگر گرامیداشت‌ها دارد و ما در این برنامه از شاعر مد نظر به همراه همسرش دعوت می‌کنیم تا در غرفه و در جمع مردم و مخاطبان حاضر شوند و از زندگی، خاطرات و گذشته‌شان بگویند.

طراوت پور اظهار داشت: یکی از استادان شعر و ادب یا یکی دیگر از شاعران معاصر را هم دعوت می‌کنیم تا علاوه بر استفاده از خاطرات آن شاعر، او نیز درباره آن شاعر سخنانی بیان کند.

وی افزود: به این ترتیب قرار است فردا شب در برنامه ضیافت کلمات نکوداشتی برای علیرضا قزوه بگیریم.

رئیس دفتر شعر و ادب در پاسخ به این سوال که تاکنون چند نکوداشت برای دیگر شاعران برگزار کرده‌اید، گفت: این اولین نکوداشت است و در نظر داریم برای 3 یا 4 شاعر دیگر نیز این برنامه را داشته باشیم و به نوعی از او تقدیر کنیم و اولین برنامه ما گرامیداشت علیرضا قزوه است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها