امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2632
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 249
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش «نگاه هنرمند» اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در روز نخست جشنواره میزبان سه هنرمند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش «نگاه هنرمند» اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در روز نخست جشنواره میزبان سه هنرمند شناخته شده عرصه سینما و تئاتر کشور است.رضا عطاران با فیلم «غروب»، مهناز افشار با فیلم «عدم قطعیت» و بهرام رادان با فیلم «اشتباهی» در اولین روز جشنواره همراه تهران حضور دارند.

این سه فیلم در بخش غیر رقابتی جشنواره و از ساعت 17:45 تا 18 میزبان علاقمندان فیلم های کوتاه ساخته شده توسط هنرمندان است.

عکاس مشهور موبایلی دنیا در جشنواره همراه تهران

به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره «فیلم و عکس همراه تهران»،نشست «عکاسی موبایلی و خیابانی» جشنواره به شیوه (ویدئو کنفرانس) و با سخنرانی ریچارد کوچی هرناندز در نخستین روز جشنواره برگزار می شود.

ریچارد کوچی هرناندز، روزنامه نگار چند رسانه ای و یک عکاس موبایلی است او برنده جایزه Emmy   و تهیه کننده‌ فیلم های چند رسانه ای نیز هست. به اعتقاد، هرناندز با رعایت 10 نکته می توان با استفاده از دوربین های اسمارت فون‌ها یا دیگر تلفن های همراه بهترین عکس ها را به ثبت رساند.

در این ویدئو کنفرانس هرناندز تجربیات خود از عکاسی موبایل و تکنیک های عکاسی خیابانی را در اختیار علاقهمندان قرار می دهد.

موبایل و شبکه‌های اجتماعی در بخش تخصصی جشنواره همراه تهران

«اکوسیستم‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی»، «عکاسی موبایلی و خیابانی» و بررسی «فیلمسازی با موبایل و آثار راه‌یافته به جشنواره» عناوین سخنرانی‌ها و میزگردهای روز نخست برگزاری این جشنواره خواهد بود.

امیرعباس تقی‌پور، مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات و دبیر همایش روابط عمومی الکترونیک از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۴:۴۵ در بخش تخصصی جشنواره درباره «اکوسیستم‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی» سخنرانی خواهد کرد.

بنابراین گزارش، نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در سالن VIP پردیس سینمایی ملت از چهارم تا ششم اردی‌بهشت ماه برگزار می‌شود و حضور در این نشست‌ها برای عموم آزاد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار