امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26350
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، مراسم معارفه جواد جهانگیرزاده قائم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، مراسم معارفه جواد جهانگیرزاده قائم ‌مقام این مرکز با حضور کاظم جلالی رئیس و معاونان و مدیران دفاتر مرکز پژوهش‌های مجلس امروز برگزار شد.

کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در این مراسم با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه بندگی خدا و استفاده از این ماه در جهت خودسازی اظهار داشت: دکتر جهانگیرزاده توان و روحیه خوبی دارد و تعامل و حضور وی در مجلس از ابتدای تاکنون بسیار فعال بوده و وی از تجربیات بالایی در مجلس و امر قانون‌گذاری برخوردار است.

وی با بیان اینکه جهانگیرزاده از روز اول ورود به مجلس چهره‌ای فعال بوده است، افزود: فرصت خوبی پیش آمده تا از توان وی در مرکز پژوهش‌های مجلس استفاده کنیم.

جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این مراسم نفس حضور در مرکز پژوهش‌های مجلس را مطلوب خواند و بیان داشت: همواره تلقی من از مرکز پژوهش‌های مجلس این بوده که این مرکز عقل منفصل مجلس بوده که باید این عقل منفصل بتواند جسم پرظرفیت مجلس را به تحرک وادار کند.

وی خاطرنشان کرد: نگاه به آنچه که در دوره‌های گذشته در این مرکز رخ داده ممکن است گاه توأم با تحسین یا توأم با انتقاد باشد اما گمان من بر این است مرکز پژوهش‌های مجلس تاکنون ظرفیت خود را به خوبی نشان داده و این ظرفیت در زمان حضور دکتر جلالی بیشتر نمایان شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه مرکز پژوهش‌های مجلس از ظرفیت کارشناسی توانمند و برجسته‌ای برخوردار است، تصریح کرد: اطمینان دارم که در سال‌های آینده در ادامه کار مجلس نهم مسئولیت مرکز پژوهش‌های مجلس بیشتر از این خواهد شد، چراکه نگاه ویژه رئیس جمهور منتخب به مجلس سبب افزایش ارتباطات دولت و مجلس نسبت به گذشته خواهد شد که افزایش این همکاری‌ها اتکای مجلس به ظرفیت کارشناسی مرکز پژوهش‌ها را بیشتر خواهد کرد.

جواد جهانگیرزاده دارای مدرک لیسانس پژوهشگری اجتماعی از دانشگاه تبریز، فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه شیراز و دکترای جامعه شناسی سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی است.

حکم کاظم جلالی در این انتصاب به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر جواد جهانگیرزاده
با سلام؛
بر اساس ماده 9 اساسنامه مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر قانونگذاری به موجب این ابلاغ به سمت «قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس» منصوب می‌شوید.

امید است در پرتو عنایات الهی در هرچه بارورتر کردن مرکز پژوهش‌ها، خصوصا با استفاده از ظرفیت کارشناسی کشور و بکارگیری توان نمایندگان محترم در قالب شوراهای راهبردی در جهت تقویت روند قانونگذاری در مجلس شورای اسلامی موفق و موید باشید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها