امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26360
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار مصر»، دادگاه تجدید نظر قاهره 19 آگوست (28 مرداد) را به عنوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار مصر»، دادگاه تجدید نظر قاهره 19 آگوست (28 مرداد) را به عنوان اولین جلسه محاکمه «حسنی مبارک» دیکتاتور سابق مصر و دو پسرش در پرونده سوء استفاده از قصرهای ریاست جمهوری انتخاب کرد.

بر اساس این پرونده علاء و جمال مبارک به همراهی پدر خود بودجه دولت را که به قصرهای ریاست جمهوری اختصاص داشته در زمینه توسعه ویلاها و املاک خصوصی خود هزینه کرده‌اند.

«محمود علاء الدین» عضو دفتر فنی دادگاه تجدید نظر قاهره تأکید کرد که این پرونده ماه آینده میلادی در دادگاه جنائی شمال قاهره به ریاست قاضی «محمد عامر جادو» برگزار خواهد شد.

دادستانی ارشد امنیت مصر در طول 6 ماه گذشته تحقیقات گسترده‌ای در زمینه این پرونده انجام داده بود که بر اساس شهادت بیش از 70 پیمانکار حسنی مبارک و دو پسرش از بودجه دولت برای قصرهای ریاست جمهوری در زمینه ترمیم و توسعه و تغییر دکوراسیون املاک خود در المصر الجدیده، مجموعه احمد اعرابی، بلندی های القطامیه، شرم الشیخ، مارینا، دفترهای علاء و جمال در خیابان السعاده و نهر و المصر الجدیده در فاصله سالهای 2002 تا 2011 استفاده کرده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها