امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26361
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز در پایان مانورهای ناحیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز در پایان مانورهای ناحیه نظامی مرکزی و شرقی این کشور، این تمرینات را بسیار گسترده و بی‌نظیر ارزیابی کرد.

پوتین گفت: چنین مانوری نه تنها در تاریخ جدید روسیه، بلکه در دوران اتحاد جماهیر شوروی هم بی سابقه است.

رئیس‌جمهوری روسیه امروز، چهارشنبه از مرحله پایانی این مانور بزرگ نظامی در میدان «تسوگل» در ناحیه چیتینسک دیدن کرد. وی نتیجه این تمرینات گسترده نظامی را بیش از حد انتظار ارزیابی کرده و یادآور شد که نیروهای مسلح روسیه در سطح بسیار بالایی است و آنها آمادگی کامل برای انجام هر وظیفه‌ای که به آنها داده شود را دارند و حتی یک مورد جدی نقض قوانین در جریان این مانور گزارش نشده است.

فرمانده کل نیروهای مسلح روسیه گفت که در جریان این تمرینات 5 ارتش، 3 فرماندهی نیروی هوایی و دفاع ضد هوایی، شامل نیروی هوایی راهبردی روسیه، بیش از 160 هزار نیروی نظامی، حدود 6 هزار واحد تانک مشارکت داشته و 2 ارتش در منطقه وسیعی مستقر شده بود. ضمن اینکه ناوگان اقیانوس آرام روسیه نیز در این مانور مشارکت داشت.

پوتین افزود: ارتش و ناوگان دریایی باید در هماهنگی با یکدیگر عمل کرده و بتوانند از یکدیگر حمایت کنند. اهمیت چنین مانورهایی در این است که هر یک از گروه‌ها متوجه می‌شود که در شرایط موقیعت نظامی چه وظایفی را باید در هماهنگی با دیگران انجام دهد.

رئیس‌جمهوری روسیه یادآور شد: این یک مانور ساده نبود و یکی از خصوصیات ویژه آن برگزاری فوری آن و بدون آمادگی از قبل بود که در نهایت سطح بالای آمادگی رزمی نیروهای نظامی روسیه را به اثبات رساند.

پوتین در پایان صحبتش با قدردانی از فرماندهان نظامی، تاکید کرد که امروز می‌توان به ارتش روسیه بالید و ابراز امیدواری کرد که نیروهای مسلح همواره تحت چنین رژیم دقیقی، با چنین آهنگ سریعی و با همین کیفیت عمل کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار