امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26363
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «احمد المدلل» از رهبران جهاد اسلامی طی سخنانی در جمع تظاهرات‌کنندگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «احمد المدلل» از رهبران جهاد اسلامی طی سخنانی در جمع تظاهرات‌کنندگان فلسطینی در مقابل دفتر سازمان ملل در غزه گفت: با وجود تمامی هم و غمی که در غزه و کرانه باختری داریم، ممکن نیست که اراضی فلسطینی بویژه در النقب اشغالی را که امروز با فاجعه دیگری همانند «نکبت» فاجعه سال 1948 مواجه است، فراموش کنیم.

وی تاکید کرد که جنبش جهاد اسلامی مخالفت خود با طرح صهیونیستی برافر را که هدف از آن کوچاندن 800 هزار فلسطینی از النقب است، اعلام می‌دارد.

المدلل اشاره کرد که تصویب این طرح از سوی کنست رژیم صهیونیستی به منزل نکبت جدید و اعلامیه بالفور دیگر در فلسطین است.

وی اظهار داشت که ما امروز دو پیام را به جهانیان می‌دهیم؛ نخست اینکه امت عربی و اسلامی باید به مسئولیت خود در قبال اراضی اسلامی فلسطین عمل کند زیرا این سرزمین اوقاف اسلامی است و دوم اینکه به همه آزادگان جهان و مدعیان دفاع از حقوق بشر و عدالت و آزادی می‌گوئیم که سرزمین‌ فلسطین در معرض سرقت و غارت از سوی دشمن اسرائیلی قرار دارد پس شما با این رژیم اشغالگر غاصب چه می‌کنید.

این رهبر جهاد اسلامی در ادامه ملت فلسطین را به تداوم تظاهرات‌های همبستگی‌آمیز به منظور تاکید بر حقوق از دست رفته خود فراخواند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها