امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26366
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، گزارش «اداره شهری» اسرائیل نشان می‌دهد که اسرائیل با قدرت سیاست کوچاندن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، گزارش «اداره شهری» اسرائیل نشان می‌دهد که اسرائیل با قدرت سیاست کوچاندن فلسطینیان ساکن مناطق موسوم به منطقه «C» را که 61 درصد مساحت کرانه باختری را تشکیل می‌دهد، دنبال می‌کند.

بر اساس این گزارش اسرائیل موسسات برنامه‌ریزی و ساخت‌وساز را به عنوان وسیله‌ای برای کوچاندن فلسطینیان از این مناطق بکار گرفته است.

در این گزارش که امروز بنا به درخواست «درور اتکس» چپ‌گرای اسرائیلی منتشر شد، آمده است که مساحت اراضی اختصاصی یهودیان در مناطق «C» در کرانه باختری پنجاه برابر بیشتر از مساحت اختصاصی به فلسطینیان است.

بر پایه این گزارش ارتش اسرائیل 6 هزار دستور تخریب ساختمان‌‌هایی که شهرک‌نشینان در اراضی فلسطینی احداث کرده‌اند، صادر کرده در حالی که برای تخریب خانه‌های فلسطینیان 12 هزار دستور صادر کرده است.

در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی در توجیه تخریب خانه‌های فلسطینیان مدعی است که آنها مجوز ساخت نداشتند، اتکس فاش کرد که اسرائیل هیچ طرح مشخصی برای فلسطینیان ارائه نمی‌کند و پس از آنکه فلسطینیان خانه‌های خود را ساختند، آن را تخریب می‌کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها