امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26388
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۰
تعداد بازدید: 51
محسن پاک‌‌آیین سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ...

محسن پاک‌‌آیین سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اخبار منتشره مبنی بر تعطیلی موقت مراکز درمانی کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعیت هلال احمر ایران در باکو، با بیان اینکه اخیرا وزارت بهداشت جمهوری آذربایجان مقررات جدیدی را برای ساماندهی استانداردهای مراکز درمانی وضع و بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را موظف به رعایت این معیارها کرده، گفت: در این ارتباط قرار است هیئتی از جمعیت هلال احمر کشورمان ظرف روزهای آینده به باکو سفر کرده و نسبت به انجام تعمیرات لازم در محل فعلی مرکز درمانی یا اجاره محل جدید، مطالعات میدانی لازم را انجام دهد.

وی افزود: انتظار است که با این تدابیر و رعایت مقررات جدید وزارت بهداشت آذربایجان، هر چه زودتر شاهد بازگشایی این مرکز باشیم.

سفیر کشورمان در مورد فعالیت مرکز درمانی کمیته امداد نیز با توجه به اینکه فعالیت این مرکز منوط به تمدید فعالیت دفتر کمیته امداد امام خمینی از سوی وزارت دادگستری جمهوری آذربایجان است، خاطرنشان کرد: در حال مذاکره برای حل این موضوع هستیم.

پاک‌آیین با تاکید بر اینکه فعالیت‌های عام المنفعه و خیرخواهانه کمیته امداد امام خمینی (ره) و مرکز درمانی هلال احمر در طول سال‌های اخیر مورد رضایت گسترده مردم و حمایت مسئولان مربوطه به خصوص معاونت نخست‌وزیر در امور انسان‌دوستانه بوده، افزود: امیدواریم هرچه زودتر مردم جمهوری آذربایجان بتوانند از خدمات این دو نهاد بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها