امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26417
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۴
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان شرکت فیلم سازی مارول چند روز قبل اعلام کردند قصد تولید نسخه سینمایی قصه مصور دکتر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان شرکت فیلم سازی مارول چند روز قبل اعلام کردند قصد تولید نسخه سینمایی قصه مصور دکتر استرنج را دارند.

کوین فیگ از مدیران شرکت مارول در یک گفت‌وگوی تازه اعلام کرد تلاش او و همکارانش این است که فیلم را برای سال 2017 آماده نمایش عمومی کنند.

بحث تولید نسخه سینمایی «دکتر استرنج» در شرایطی در سطح وسیعی مطرح شده که شرکت فیلم‌سازی مارول قصد تولید نسخه‌های سینمایی حداقل سه قصه مصور خود را دارد.

مذاکره جوزف گوردون لویت با مسئولان شرکت مارول برای بازی در نسخه سینمایی «دکتر استرنج» حکایت از آن می‌کند که تولید این فیلم در اولویت قرار گرفته است.

به نوشته سایت اینترنتی مووی وب، منابع نزدیک به شرکت مارول جوزف گوردون لویت را نامزد اصلی برای بای در این فیلم کمیک استریپی خود می‌دانند.

جوزف گوردون لویت 32 ساله دقیقا هم سن کاراکتر دکتر استرنج در قصه کمیک استریپی آن است و نیازی به تغییر دادن سن شخصیت دکتر استرنج نیست.

جاشوآ اوپنهایمر که طرح اصلی فیلم نامه «دکتر استرنج» را نوشته، می‌گوید او این کاراکتر را در سی‌سالگی خود به تصویر کشیده و لویت گزینه مناسبی برای ایفای نقش او به حساب می‌آید.

قبل از این گفته شده بود که جوزف گوردون لویت در فیلم ماجراجویانه و اکشن «نگهبانان کهکشان» هم قرار است در نقش کاراکتر استارلرد ظاهر شود.

اما در ماه ژانویه اعلام شد تهیه کنندگان این فیلم با کریس برات برای بازی در نقش استارلرد به توافق رسیده‌اند و او قرارداد بازی در «نگهبانان کهکشان» را امضا کرده است.

برای امر کارگردانی نسخه سینمایی« دکتر استرنج» هنوز کارگردانی انتخاب نشده است. کاراکتر دکتر استرنج یک ورزشکار حرفه‌ای است که در مواقع خطر تبدیل به یک آدم ابرقهرمان می‌شود تا کره زمین را از خطر هجوم مهاجمان مختلف نجات دهد.

مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول زمان نمایش عمومی را کمی دیرتر از حد معمول اعلام کرده‌اند تا بتوانند آن را سرفرصت جلوی دوربین ببرند.

جوزف گوردون لویت آخرین بار در درام شرح حال گونه و تاریخی «لیننکلن» در روی پرده سینماها دیده شد. وی در این فیلم در نقش رابرت لینکلن پسر رئیس جمهور وقت آمریکا بازی کرد.

او هم اکنون «دون جان» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم کمدی را خود او کارگردانی کرده و در آنجا با جولین مور و اسکارلت یوهانسن هم بازی است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار