امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26428
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی جلساتی در هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی جلساتی در هفته آینده آئین‌نامه داخلی کمیسیون، طرح‌ها و لوایح ارجاعی به کمیسیون و استماع گزارش کارگروه‌ها را در دستور کار دارد.

کارگروه امنیت کمیسیون یاد شده موافقتنامه همکاری‌های امنیتی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت پاکستان را بررسی می‌کند.

طرح مقابله با گروه‌های انحرافی و بررسی حادثه مرزی ثلاث باباجانی با حضور مسئولین ذیربط از دیگر دستور کارهای کارگروه امنیت کمیسیون مذکور است.

کارگروه روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی هم در هفته‌ آینده بررسی طرح الزام دولت به عمل متقابل در قبال کشورها و سازمان‌هایی که از فعالیت رسانه ایران جلوگیری می‌کنند و مباحث مرتبط با دفاع از مقاومت اسلامی در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با حضور مقامات ذیربط را در دستور کار دارد.

همچنین بررسی مباحث مرتبط با نظارت بر اجرای پاکسازی مناطق آلوده به مین با حضور مقامات ذیربط در دستور کار کارگروه دفاعی و بررسی آخرین وضعیت حقوقی باغ قلهک با حضور مسئولین ذیربط در دستور کار کارگروه مطالبات ملی قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها