امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26441
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است به طرح اصلاح طرح بند «ب» ماده 44 قانون برنامه پنجم رسیدگی کنند.

بررسی طرح تخصیص اعتبارات ویژه برای ازدواج جوانان و بحث و تبادل‌نظر درباره برنامه‌های و مسائل مربوط به کمیسیون‌ها و کمیته‌های سه‌گانه نیز در دستور کار نشست‌های هفته آتی این کمیسیون قرار دارد.

نشست مشترک اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با مسئولان کمیته امداد امام خمینی شامگاه روز دوشنبه هفته آتی برگزار می‌شود.

همچنین نشست مشترک اعضا کمیسیون مذکور بامسئولان دیوان محسابات کشور به ضیافت افطار در محل این دیوان روز سه‌شنبه برگزار می‌شود.

طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری نیز عصر روز سه‌شنبه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

کمیته اجتماعی این کمیسیون ظهر روز یکشنبه در جلسه‌ای بررسی طرح یک فوریتی تخصیص اعتبارات ویژه برای ازدواج جوانان را ادامه می‌دهد.

کمیته اقتصادی کمیسیون نیز طرح الحاق یک تبصره به ماده 123 قانون برنامه پنجم را مورد رسیدگی قرار خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها