امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26445
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

بررسی طرح ممنوعیت به کارگیری سلاح سرد و تشدید مبارزه با جرایم خشونت‌بار، رسیدگی به طرح ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی، بررسی طرح ساماندهی تخصیص ارز در شرایط اقتصادی مقاومتی و حمایت از تولید ملی و همچنین رسیدگی به طرح حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه‌ها در دستورکار هفته آینده این کمیسیون قرار دارد.

لایحه تعیین تعرفه‌های خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و طرح اصلاح قانون بودجه 91 به منظور تنظیم بازار خرید و فروش ارز هفته آینده در کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی می‌شوند.

رسیدگی به تقاضای جمعی از نمایندگان مبنی بر انجام تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان و همچنین بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان مبنی بر انجام تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور در دستورکار نشست‌های هفته آینده این کمیسیون قرار دارد.

کارگروه کمیسیون صنایع و معادن روز یکشنبه بعد از اتمام جلسه علنی تا اذان ظهر مسائل و مشکلات صندوق ضمانت صادرات را با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این صندوق بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار