امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26451
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی هفته آینده در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی هفته آینده در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه تشکیل جلسه می‌دهند.

طرح حفظ و صیانت از جنگل‌های کشور و گزارش کارگروه کشاورزی درباره طرح اصلاح قانون تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در جلسه عصر روز یکشنبه هفته آتی این کمیسیون مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

نشست مشترک اعضای این کمیسیون با مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست برای بحث و تبادل نظر درباره عملکرد سازمان مذکور در محل این سازمان همراه با ضیافت افطار روز دوشنبه هفته بعد برگزار می‌شود.

گزارش کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست کمیسیون کشاورزی درباره طرح کاهش آلودگی هوای کشور و نیز طرح اقدام دولت به حمایت از استان‌هایی که مورد هجوم پدیده‌های ریزگرد قرار دارند، در جلسه روز سه‌شنبه هفته آینده این کمیسیون مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

کارگروه‌های آب، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست کمیسیون مذکور نیز عصر روز دوشنبه هفته آینده با دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارتخانه‌های نیرو و جهاد کشاورزی و همچنین سازمان محیط زیست و مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بررسی طرح نجات و احیای دریاچه ارومیه و تالاب‌های کشور نشست مشترک خواهند داشت.

کارگروه دام، طیور و آبزیان کمیسیون کشاورزی هم روز سه‌شنبه با اعضای هیئت مدیره اتحادیه‌ دام و طیور کشور نشست مشترک خواهند داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها