امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26454
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 50
به گزارش فارس، روزنامه‌های الجزایری امروز چهارشنبه از میزان توانایی عبدالعزیز بوتفلیقه برای پیشبرد امور کشور پس از بازگشت وی به کشورش پرسیدند به خصوص ...

به گزارش فارس، روزنامه‌های الجزایری امروز چهارشنبه از میزان توانایی عبدالعزیز بوتفلیقه برای پیشبرد امور کشور پس از بازگشت وی به کشورش پرسیدند به خصوص که وی در حالی از سفر درمانی سه ماهه خود به پاریس پس از ابتلا به سکته مغزی بازگشت که سوار بر صندلی چرخدار بود.

روزنامه معروف الوطن الجزایر در صفحه نخست خود به انتقاد از حاکمیت پرداخت و در حالی که تصویری بزرگ از بوتفلیقه در حال ورود به کشور بر روی صندلی چرخدار را به چاپ رسانده بود این گونه تیتر زد که «آیا بوتفلیقه می‌تواند به وظایف کاری خود عمل کند؟»

در متن این خبر روزنامه الوطن آمده است که شک کاملی در توانایی بوتفلیقه برای پیشبرد امور کشور وجود دارد و حتی اگر بگوییم مطمئنیم که وی برای انتخابات سال آتی برای بار چهارم نامزد نخواهد شد اما تا آوریل 2014 از عهده کامل کردن دوران کنونی ریاست جمهوری خود برخواهد آمد؟

روزنامه لوسوار الجزایر نیز نوشت: بازگشت بوتفلیقه شک و تردیدها را درباره توانایی وی در کامل کردن دوران ریاست جمهوری خود بیشتر کرد.

بوتفلیقه 76 ساله که از سال 1999 بر الجزایر حکومت می‌کند دیروز سه شنبه به کشورش بازگشت و در تصاویری که از تلویزیون الجزایر منتشر شد چهره وی پس از 80 روز طی درمان در پاریس بیمار و ناخوش به نظر می‌رسید.

روزنامه الخبر الجزایر نیز نوشت: «با صندلی چرخدار به کشور بازگشت» و تصویری بزرگ از بوتفلیقه با تصویر کامل از صندلی چرخداری که بر روی آن نشسته بود به چاپ رساند.

الخبر در متن این خبر خود نوشت: به نظر می‌رسد ریاست جمهوری الجزایر تصمیم گرفته است که درباره وضعیت جسمانی بوتفلیقه شفاف‌تر رفتار کند و نشستن بوتفلیقه بر روی صندلی چرخدار نشان می‌دهد که وی دیگر نمی‌تواند روی دو پای خود بایستد.

روزنامه لیبرتی نیز نوشت: آیا بوتفلیقه راضی شد که وقت خروج وی از قدرت این بار به اراده خودش و به دلایل جسمانی فرا رسیده است؟
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار