امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26492
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 103
ساسان والی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: عرصه‌های مدیریت همیشه یک امانت بوده است و هنر این است که از امانت به خوبی نگهداری شود و ...

ساسان والی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: عرصه‌های مدیریت همیشه یک امانت بوده است و هنر این است که از امانت به خوبی نگهداری شود و برداشتن این امانت برداشتن تکلیف است.

مدیرعامل سابق خبرگزاری ایسنا درباره برکناری‌اش از این مسئولیت افزود: از این بابت ناراحت نیستم چرا که تکلیفی از دوش من برداشته شده است.

وی یادآور شد: بنده از این امانت به خوبی نگهداری کردم و در نهایت تحویل دادم به طوری که نزدیک به دو و نیم سال در این خبرگزاری مسئولیت داشتم.

والی‌زاده ادامه داد: در شرایطی که شعار اخلاق، امید و آگاهی را قرار داده بودیم در عمل هم پیاده کردیم در نهایت با پشتوانه اعتدال و انصاف فعالیت خبری را ادامه دادیم.

مدیرعامل سابق خبرگزاری ایسنا اضافه کرد:‌ طی این سال‌ها شاهد افزایش ظرفیت نفوذ خبری، افزایش اعتماد مخاطبان، افزایش بازدیدکنندگان و ایجاد سرویس‌های مختلف خبری با رویکردهای خبری حرفه‌ای بودیم که اینها از دستاوردهای این خبرگزاری بوده است.

وی یادآور شد: اوج فعالیت این خبرگزاری در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری بود که وظیفه رسانه‌ای خود را به شکل حرفه‌ای انجام داد به طوری که خبرگزاری ایسنا در هیچ حزب و جناحی خلاصه نشد.

والی‌زاده متذکر شد: بنده از برکناری‌ام هیچگونه اطلاعی نداشتم تا اینکه از طریق رسانه‌ها مطلع شدم.

مدیرعامل سابق خبرگزاری ایسنا خاطرنشان کرد: آقای زجاجی که در سال 90 به مدت یک ماه سرپرست این خبرگزاری بود اکنون نیز به عنوان سرپرست انتخاب شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها