امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26493
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: 164
به گزارش فارس به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ترور «محمد ضرار جمو» فعال سیاسی سوری در لبنان را محکوم کرده و تاکید کرد که این ترور ...

به گزارش فارس به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ترور «محمد ضرار جمو» فعال سیاسی سوری در لبنان را محکوم کرده و تاکید کرد که این ترور نشان داد که دست جنایت که کشتارهایی را در سوریه انجام می‌دهد؛ تفاوتی بین کسانی که به دنبال مبارزه در میدان جنگ و کسانی که دنبال مبارزه در عرصه سخن و قلم هستند، قائل نمی‌شوند، این ثابت می‌کند که آنها در مقابله با استدلال‌ها و منطق با دلیل و منطق خود ناتوان هستند.

بر اساس این بیانیه ترور مذکور که جمو مبارز سوری را هدف قرار داده بود، ‌خوی منزوی حاکم بر گروه‌های ترور و خشونت را که ادعای تلاش برای آزادی و عدالت دارند، آشکار کرده است، چرا که آنها به دنبال خفه کردن تمام صداهای آزاده‌ای هستند که با منافع و تمایلات آنها تناسبی نداشته باشد.

حزب‌الله لبنان تصریح کرد که جنایت شنیع مذکور ناقوس خطر را در لبنان به صدا در آورد و انگیزه‌هایی برای یافتن بهترین راه برای مقابله با گروه‌های تروریستی ایجاد کرده است تا قبل از غیر قابل مهار شدن خطرات آنها و تهدید شدن صلح و ثبات در لبنان و منطقه اقدامی برای مقابله با این گروه‌ها صورت گیرد.

حزب الله این اقدام تروریستی را که هیچ ارتباطی با دین و اخلاق ندارد، محکوم کرده و از مقامات لبنانی خواست تا تمامی اقدامات فوری و لازم برای بازداشت تروریست‌های عامل این جنایت و تحویل دادن آنها به دادگاه را انجام داده و به دنبال توطئه چینان و تشویق کنندگان به این ترورها باشند و سزای اعمال آنها را بدهند تا کشور از شر جنایت‌های دیگر که برای آنها برنامه‌ریزی کرده‌اند، در امان بماند.

وی از خداوند متعال خواست تا این شهید را در رحمت و غفران خود قرار داده و به نزدیکان وی صبر عطا کند و سوریه و ساکنان آن را از فتنه‌های گروه‌های شرارت که از سوی نیروهای منفور و جنایتکار جهانی مورد حمایت قرار می‌گیرند، حفظ کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها