امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26501
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 94
عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: امتحانات نهایی شهریور ماه ویژه ...

عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: امتحانات نهایی شهریور ماه ویژه دانش‌آموزان سال سوم متوسطه نظری، فنی‌وحرفه‌ای و پیش‌دانشگاهی است که در امتحانات نهایی خرداد ماه دارای غیبت موجه بوده‌اند یا نتوانستند یک یا چند درس را در این امتحانات با موفقیت به پایان برسانند.
وی ادامه داد: در امتحانات داخلی، مدیر مدرسه می‌تواند ظرف ۱۰ روز، از دانش‌آموزانی که دارای غیبت موجه هستند، امتحان بگیرد اما در امتحان نهایی امکان برگزاری امتحان مجدد وجود ندارد.
عرفی اضافه کرد: در صورتی که دانش‌آموزی در امتحانات نهایی شرکت نکند و غیبت وی موجه تشخیص داده شود، برای وی در کارنامه‌اش در مقابل درس‌های مذکور، «غیبت» گذاشته می‌شود و باید در شهریور ماه در امتحانات نهایی شرکت کند.
وی افزود: امتحانات نهایی از دوم شهریور با درس دینی و زندگی برای تمام رشته‌ها آغاز می‌شود و تا ۱۸ شهریور ماه امسال نیز ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها