امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26530
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش فارس به نقل از گلوبال نیوز، گوگل به همین منظور پیشنهاداتی را به برخی از شرکت‌های چندرسانه‌ای ارائه داده تا آنها امکان یابند برنامه‌های سنتی ...

به گزارش فارس به نقل از گلوبال نیوز، گوگل به همین منظور پیشنهاداتی را به برخی از شرکت‌های چندرسانه‌ای ارائه داده تا آنها امکان یابند برنامه‌های سنتی تلویزیونی خود را از طریق این سرویس ارائه کنند. نمایندگان گوگل خدمات یاد شده و امکانات و ویژگی‌های آن را از چند ماه قبل برای این شرکت‌ها تصریح کرده‌اند.

از جمله بزرگان دنیای فناوری که از سال‌ها قبل خدمات تلویزیون اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند می‌توان به سونی، اینتل، اپل و ... اشاره کرد. گوگل خود هنوز در مورد این خبرها واکنشی از خود نشان نداده است.

Netflix، Amazon و Hulu سه شرکتی هستند که محبوب‌ترین خدمات ویدیوی آنلاین جهان را ارائه می‌دهند. اما هیچ یک دست به راه‌اندازی شبکه‌های تلویزیونی به مفهوم متعارف در فضای مجازی نزده‌اند. این شبکه‌ها بیشتر به شبکه‌های کابلی شباهت دارند.

هنوز مشخص نیست شرکت‌های رسانه‌ای با این طرح گوگل همراهی کنند، زیرا این امر به معنای افزوده شدن بر کارهای روزمره آنها و دشوارتر شدن مدیریت فرایندهای مالی مربوطه خواهد بود. ضمن این که همکاری مذکور سود قابل توجهی را نیز به همراه نمی‌آورد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها