امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26543
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 91
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، ابراهیم شوشتری با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای فعالیت ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، ابراهیم شوشتری با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای فعالیت ایرتاکسی‌ها در کشور اظهار داشت: شرکت فرودگاه‌ها با در اختیار داشتن امکانات فرودگاهی و تجهیزات کمک ناوبری، ارتباطی و راداری آماده ارائه خدمات به ایرتاکسی‌ها است.

وی ادامه داد: در صورتی که شاهد شتاب در رشد و توسعه روزافزون کشور در همه حوزه‌ها و به‌ویژه در بخش‌های صنعتی باشیم، تقاضا برای استفاده از هواپیماهای کوچک در مسیرهای متوسط و کوتاه و در زمان‌های مختلف شبانه‌روز به‌منظور جابجایی متخصصان، صاحبان سرمایه و کالا و سایر بخش‌های اقتصادی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شوشتری توضیح داد: به عنوان بخش ارائه‌دهنده سرویس‌های عملیات هوانوردی، سعی می‌کنیم در یک هماهنگی منسجم با بخش خصوصی متقاضی تاسیس ایرتاکسی، سازمان هواپیمایی کشوری و سایر بخش‌های مرتبط سرویس‌های مناسب در حوزه‌های ناوبری و فرودگاهی ارائه می‌کنیم.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به اهمیت ایمنی در فعالیت ایرتاکسی‌ها، تصریح کرد: برای تامین ایمنی باید به چند شاخص مهم از جمله ایمنی خود هواپیما، تبحر خلبان، آموزش، شناخت فضای کشور و نظایر آن توجه داشت تا بتوان شاهد پروازهای ایمن بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار