امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2655
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 201
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدرضا باهنر نامزد انتخابات ریاست جمهوری و عضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان در نشست خبری که عصر امروز سه شنبه در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدرضا باهنر نامزد انتخابات ریاست جمهوری و عضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان در نشست خبری که عصر امروز سه شنبه در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد، درباره پروژه‌های مسکن مهر اظهار داشت: اجرای پروژه‌های مسکن مهر منافع و ضررهایی داشت که ضررهای آن بیش از منافع است.

وی ادامه داد: مسکن‌هایی که ساخت آنها آغاز شده است و درصدی پیشرفت فیزیکی داشته، هر دولتی بر سر کار بیاید باید این مسکن‌ها را به اتمام برساند در غیر این صورت هزینه سنگینی و همین‌طور عدم بهره‌وری به کشور تحمیل می‌شود.

با هنر با بیان اینکه پروژه مسکن مهر طرحی کامل نبود، گفت: پروژه‌های مسکن مهر تنها نفعی که داشت این بود که تعدادی از خانواده‌های بی‌مسکن را خانه‌دار کرد.

وی به معایب پروژه‌های مسکن مهر اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل افزایش نقدینگی در کشور، مسکن مهر بود و در حال حاضر حدود 40 هزار میلیارد تومان بانک مسکن به بانک مرکزی بابت مسکن مهر بدهکار است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مسکن مهر برای کنترل قیمت ملک بود که متأسفانه علیرغم اینکه حدوداً دو سال مقداری قیمت‌ها به ثبات رسید ولی در 6 ماه گذشته افزایش قیمت مسکن، رهن ، اجاره و زمین بسیار افزایش پیدا کرد.

وی افزود: پروژه‌های مسکن مهر ادامه پیدا می‌کند ولی حتماً بازنگری اساسی در دولت‌های آینده نسبت به این موضوع اتفاق می‌افتد.

باهنر درباره موضوع انتقال پایتخت اظهارداشت: انتقال پایتخت نیاز به یک مطالعه کاملاً کارشناسی شده و دقیق دارد که چگونه و با چه هزینه و درآمدی می‌شود پایتخت را منتقل کرد.

وی با بیان اینکه هنوز به جمع‌بندی درباره انتقال پایتخت نرسیده‌ام، گفت: انتقال پایتخت در دولت آینده کار مفیدی است به شرطی که به صورت جدی درباره آن تحقیق و پژوهش شود.

نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری درباره خروج کارمندان از تهران اظهار داشت: این اقدام نیز بدون مطالعه انجام شد و زمانی دولت اعلام کرد که ۲ میلیون کارمند را از تهران به همراه خانواده به سایر شهرستان‌ها منتقل می‌کند که تعداد ناچیزی از وعده دولت در این‌باره عملی شد و اکثریت آنهایی که منتقل شده‌اند ناراضی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها