امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26551
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشت‌های شعب ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ‌ذکر شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.

کل تردد ثبت شده طی 24 ساعت گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 872 ترددشمار در محورهای مواصلاتی کشور، تعداد 6 میلیون و 109 هزار و 57 دستگاه وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن یک درصد کاهش را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین طی 24 ساعت گذشته در محورهای ارتباطی کشور، 21 درصد بوده است.

ساعات اوج تردد طی 24 ساعت گذشته بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات پنج الی 6 صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی ازاین موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

ضمناً بیشترین تردد در 24 ساعته گذشته در محورهای‌ آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه قم-تهران و آزادراه ساوه-تهران انجام شد.

* ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

‌محور شهداد ـ نهبندان در استان کرمان، به دلیل طغیان رودخانه‌های محلی فعلاً مسدود است.

‌آزادراه کرج ـ تهران، واقع در استان‌های تهران و البرز، از پل فردیس تا ورد آورد به دلیل احداث پل روگذر در کیلومتر 11 شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت 23 لغایت ساعت چهار صبح روز بعد، تا 25 مردادماه جاری، مسدود بوده و در این مدت، مسیر جایگزین، جاده‌های قدیم یا مخصوص کرج، توصیه می‌شود؛ تا مورخ یادشده، آزادراه تهران ـ کرج، از ساعت 7:30 الی 16:00 ‌فقط در یک مسیر 700 متری در محدوده فوق، تردد خودروها از طریق کنارگذر احداثی انجام خواهد شد.

جاده اصلی قم ـ گرمسار و بالعکس، واقع در استان‌های قم و سمنان،تا 27/4/92 به دلیل تعریض مسیر مسدود و جایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران و برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت ـ گرمسار است.

کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، واقع در استان کرمانشاه، با تمدید عملیات از 21/2/92 تا 31/4/92 روزهای شنبه‌، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته، از ساعت 11 تا 14 به دلیل اجرای عملیات زیرسازی راه آهن، مسدود است؛ در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از کمربندی غربی انجام می‌شود.

محور زاهدان – نهبندان واقع در استان سیستان و بلوچستان محدوده کیلومتر 190، از 15/4/92 لغایت 15/6/92 به دلیل تعمیرات اساسی پل بزرگ سفیدآبه تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از طریق کنارگذر پل انجام می‌شود.

محور اوزن دره - قادرآباد، واقع در استان همدان، حد فاصل کیلومتر 56 تا 69 ‌از 24/4/92 لغایت 24/5/92 ‌بین ساعات هشت الی 18  به دلیل عملیات شانه‌سازی تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

آزادراه ارومیه – تبریز، واقع در استان آذربایجان غربی، حد فاصل کیلومتر 24 تا 35 ‌از 16/1 لغایت 15/12/92 به دلیل عملیات اجرایی روکش آسفالت تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها