امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26561
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 89
روح‌الله میر صانعی در جریان برگزاری گردهمایی برگزیدگان آزمون‌های پذیرش سفارش مشتریان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

روح‌الله میر صانعی در جریان برگزاری گردهمایی برگزیدگان آزمون‌های پذیرش سفارش مشتریان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص دیگر اهداف برگزاری آزمون‌‌ها اظهار داشت: برای سایر مشاغل در صنعت کارگزاری بحث توسعه گواهینامه‌ها را داریم و دو گواهینامه جدید را اضافه خواهیم کرد.

وی ادامه داد: گواهینامه‌های جدید در مورد پذیرش مشتریان بورس انرژی و یک سری هم برای بخش مالی شرکت‌های کارگزاری است.

دبیر کل کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار با اشاره به اینکه برای افزایش سطح آگاهی بخش‌های مختلف مشاغل در کارگزاری‌ها و به تناسب نیازها آزمون‌ها و آموزش‌های لازم را خواهیم داشت، تصریح کرد: ان شاء الله از طریق ارائه آزمون‌‌ها، گواهینامه‌ها به قبول شدگان اهدا می‌شود.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در 6 ماهه دوم سالجاری گواهینامه‌های جدید طراحی و ارائه خواهد شد، گفت: عملیاتی شدن طرح‌های جدید آموزشی زمان‌بر است و امیدواریم طی 6 ماه دوم امسال عملیاتی شود.

میرصانعی با اشاره به اینکه تاکنون 12 دوره آموزشی برگزار کرده‌ایم، گفت: در هر کدام از این آزمون‌ها 30 تا 40 نفر شرکت کردند؛ آموزش‌ها از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است.

میر صانعی با بیان اینکه بنا داریم، تا این آزمون‌ها را ارتقا دهیم، گفت: در آزمون‌های برگزار شده حوزه بورس کالایی از 94 نفر 57 نفر قبول شدند که تقریبا معادل 50 درصد از آنان است. 

دبیر کل کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار در پایان خاطرنشان کرد: در آزمون‌های آزمون‌های اوراق بهادار هم حدود 30 درصد قبول شده‌اند.  
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها