امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26594
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 65
سرلشکر «جمال مظلوم» کارشناس مسائل راهبردی مصری در گفت‌وگو  با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد: اکنون روشن ...

سرلشکر «جمال مظلوم» کارشناس مسائل راهبردی مصری در گفت‌وگو  با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد: اکنون روشن شده که تروریست‌ها و تکفیری‌ها در سینا به منظور برهم زدن اوضاع و متشنج کردن صحنه سیاسی و امنیتی با اخوان‌المسلمین در یک جهت قرار گرفته‌اند تا جایی که آنان درصدد هستند در پی برکناری محمد مرسی، کشور را دستخوش خشونت و ناامنی سازند.

وی اظهارداشت: نیروهای مسلح مصر قادر هستند کنترل اوضاع را به دست بگیرند و کانون های جرم و جنایت را از بین برده و تروریست ها را در سینا نابود سازند اما اکنون موضوع زمان برای حفظ جان شهروندان بی‌گناه مصری در سینا حائز اهمیت است.

مظلوم افزود: مقابله با تروریست ها و پاکسازی سیناء از آنان، فقط با کمک ملت مصر و اهالی سینا امکان پذیر است.

وی هرگونه تلاش برای نشان دادن پشتوانه و حمایت خارجی علیه ارتش و یا ملت مصر را محکوم کرده و تصریح کرد: این اقدام به طور کامل مردود و به دور از وطن دوستی است و نباید برای حل مشکلات و یا بحران های کشور از خارج کمک گرفت بنابراین کسانی که این کار را می کنند باید هرچه زودتر آن را کنار گذاشته و عذرخواهی کنند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها