امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26600
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «راز قطعنامه» با بررسی چرایی علل پذیرش قطعنامه 598 و پایان جنگ ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «راز قطعنامه» با بررسی چرایی علل پذیرش قطعنامه 598 و پایان جنگ تحمیلی نوشته کامران غضنفری یکی از کتاب‌های پرفروش انتشارات کیهان بود. این کتاب که جلد  48 از مجموعه نیمه پنهان است در دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان آمده شده و در مدت یک ماه به چاپ هفتم رسید.

کامران غضنفری، نویسنده کتاب، تلاش دارد تا پاسخ سؤالاتی را درباره پذیرش قطعنامه 598، از رهگذر رجوع به مستندات و واقعیت های آشکار و پنهان به دست آورده و با گردآوری اظهارنظرها و عملکرد افرادی که در آن دوران از حیات سیاسی- اجتماعی برخوردار بودند، خواننده را به کشف حقایق تاریخی رهنمون سازد.

به گفته غضنفری در دورانی که مطالب کتاب در بخش پاورقی روزنامه کیهان چاپ می‌شد، علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی نسبت به آنها عکس العمل نشان داده و مطالب و عناوینی را مطرح کرد که در برخی رسانه‌ها منتشر شد.

در میان این 49 جلد از مجموعه نیمه پنهان که در طی سال‌ها توسط نشر کیهان منتشر شده است، کتاب‌های جلد 42 تا 49 این مجموعه کتاب‌ها امسال برای اولین بار به نمایشگاه کتاب آمده‌اند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها