امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26603
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شامگاه چهارشنبه پانزدهمین جشن «حمایت از زندانیان» با هدف کمک به زندانیان ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شامگاه چهارشنبه پانزدهمین جشن «حمایت از زندانیان» با هدف کمک به زندانیان نیازمند و خانواده های آنها در سازمان زندان ها برگزار شد.

در میان مدعوین چهره هایی همچون غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان ها، سهراب سلیمانی رئیس زندان های تهران، رشیدی رئیس بازداشتگاه اوین، قاضی سراج، سید اسدالله جولایی رئیس ستاد دیه کشور و احمد نجفی بازیگر حضور داشتند.

مراسم به طور رسمی پس از اقامه نماز و صرف افطار آغاز شد و در ابتدا محسن نصیری، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز گزارشی از عملکرد این انجمن را به حضار ارائه کرد.

بنا بر اعلام مسئولان برگزاری مراسم، سید مرتضی بختیاری وزیر دادگستری 10 میلیون تومان، خانم مشیر همسر شهردار تهران 25 میلیون تومان، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان ها 10 میلیون تومان، بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان 5 میلیون تومان، حسین طلا 5 میلیون تومان و حسن بیادی نایب رئیس فعلی شورای شهر تهران 1 میلیون تومان به این مراسم کمک کردند.

همچنین بیش از 47 میلیون تومان به همراه 50 سبد کالا از سوی خیرین و نیکوکاران در این مراسم به انجمن حمایت از زندانیان هدیه شد.

مجری برنامه در پایان خبر از فروش یک جلد قرآن نفیس طلاکوب داد که در نهایت یکی از خیرین با اعلام مبلغ 30 میلیون تومان اقدام به خرید قرآن طلاکوب کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها