امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26604
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی «مجلس اعلای اسلامی عراق»، «علی الموسوی» مشاور اطلاع‌رسانی نخست وزیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی «مجلس اعلای اسلامی عراق»، «علی الموسوی» مشاور اطلاع‌رسانی نخست وزیر عراق، گفت که عراق از سفر روحانی به این کشور استقبال می‌کند و امیدوار است با ریاست جمهوری وی در ایران، برگ تازه‌ای در روابط دو کشور بر اساس مصالح مشترک و احترام متبادل آغاز شود.

وی همچنین سفر محمود احمدی‌نژاد به عراق را سفری تشریفاتی خواند و افزود که احمدی‌نژاد به مناسبت پایان یافتن دوره ریاست جمهوری‌اش تمایل دارد که به عتبات عالیات سفر کند و بیشتر به منظور زیارت خواهد رود.

او افزود که قرار نیست توافق‌نامه‌ای در این سفر دو روزه میان دو کشور امضا شود اما احمدی‌نژاد با سران سیاسی کشور و در رأسشان نخست وزیر و معاون رئیس جمهور و رئیس مجلس دیدار خواهد کرد.

این درحالی است که موسوی، پیش از این در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر سفر احمدی‌نژاد به بغداد، گفته بود که بعید به نظر می‌رسد چنین سفری صورت گیرد.

اما به هر حال امروز رئیس‌جمهور کشورمان راهی بغداد خواهد شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها