امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26619
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید سیاری گفت: بر اساس تمدید قرارداد بیمه طلایی برای چهارمین سال متوالی با شرکت بیمه ایران، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید سیاری گفت: بر اساس تمدید قرارداد بیمه طلایی برای چهارمین سال متوالی با شرکت بیمه ایران، از اول اردیبهشت 92 تمام فرهنگیان تحت پوشش این بیمه، می توانند در چارچوب مفاد قرارداد و تعهدات پیش بینی شده از خدمات این بیمه بهره مند شوند.

وی با اشاره به این مطلب که کارت بیمه طلایی تمامی فرهنگیان عضو توسط شعب بیمه ایران صادر و در اختیار ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور قرار گرفته است، افزود: آن دسته از بیمه شدگان فرهنگی شاغل و افراد تحت تکفل آنان که تا کنون موفق به دریافت کارت نشده اند، می توانند برای دریافت کارت خود به ادارات محل خدمت مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تعهدات این قرارداد همانند سال گذشته است و هیچگونه تغییری در آن ایجاد نشده است.

وی، تعهدات بیمه گر در ارتباط با هزینه های دندانپزشکی را تا سقف 2 میلیون ریال و عینک را تا سقف 500 هزار ریال برای هر نفر اعلام و تصریح کرد: ملاک استفاده از مزایای بیمه طلایی منوط به داشتن کارت نیست و تمام هزینه های درمانی بیمه شدگان در چارچوب مفاد قرارداد از اول اردیبهشت 92 قابل پرداخت است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها