امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26623
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی باقرزاده معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح کوپن سوادآموزی گفت: افراد بیسوادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی باقرزاده معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح کوپن سوادآموزی گفت: افراد بیسوادی که خود در جهت سوادآموزی  اقدام کنند، می توانند پس از قبولی در آزمون سرانه سوادآموزی از 380 تا 480 هزار تومان دریافت کنند؛ همچنین هر فرد باسوادی که اقدام به سواد آموزی یک بیسواد کند، می تواند سرانه سوادآموزی دریافت کند.

وی از ارائه محدودیت های اجتماعی و اقتصادی برای افراد بیسواد خبر داد و افزود: این محدودیت ها به تصویب کمیسیون اجتماعی مجلس رسیده است و در حال حاضر منتظر ابلاغ آن به دستگاه های مختلف کشور هستیم.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور، عوامل مختلفی را در ریشه کنی بیسوادی موثر خواند و تصریح کرد: انسداد ورودی های بیسوادی، در اختیار گذاشتن اطلاعات اسمی و آدرس افراد بیسواد، فرهنگ سازی و تبلیغات گسترده از رسانه ملی، تأمین هزینه و منابع مالی و همکاری افراد و  بخش های مختلف کشور به ویژه فرهنگیان از عوامل موثر در ریشه کنی بیسوادی در کشور است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها