امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26626
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، افراد مسلح در این حملات که در ساعات پایانی شب گذشته آغاز شد، به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، افراد مسلح در این حملات که در ساعات پایانی شب گذشته آغاز شد، به مراکز پلیس و ارتش حمله کردند و یک نیروی پلیس را در نزدیکی خانه‌اش کشتند.

یک منبع پزشکی که خواست نامش فاش نشود، گفت: افراد مسلح در حمله به مرکز سوم پلیس العریش محمد حنفی از نیروهای ضد شورش را به ضرب گلوله به گردنش کشتند.

وی افزود: این نیروهای پلیس در حال محافظت از مرکز پلیس بودند که افراد مسلح سوار بر یک دستگاه خودرو به سمت این مرکز تیراندازی و فرار کردند.

یک منبع امنیتی در شهر شیخ زوید که خواست نامش فاش نشود گفت: یک نیروی پلیس در حمله به مرکز پلیس شیخ زوید کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

وی افزود: یک خودرو ناگهان جلوی مرکز پلیس توقف کرد و سه فرد مسلح از آن پیاده شده و شروع به تیراندازی به نیروهای پلیس اطراف این مرکز کردند که در پی آن تبادل آتش در گرفت.

به گفته این منبع امنیتی، افراد مسلح به یک مرکز ارتش در نزدیکی این مرکز پلیس نیز حمله کردند که تلفاتی در بر نداشت.

یک منبع پزشکی نیز گفت: نیروی پلیس لحظاتی بعد از رسیدن به بیمارستان براثر جراحت وارده کشته شد.

این منبع امنیتی همچنین گفت: یک نیروی پلیس دیگر نیز جلوی خانه‌اش در منطقه العبور در العریش به ضرب گلوله افراد مسلح کشته شد.

یک منبع دیگر امنیتی نیز گفت: افراد مسلح سوار بر یک دستگاه خودرو با گلوله‌های آر.پی جی و سلاح خودکار به دو مرکز ارتش در جاده فرودگاه العریش حمله کردند که باعث زخمی شدن دو نیروی ارتش شد.

منابع امنیتی پیشتر گفته بودند که هشت نفر از جمله دو غیرنظامی و شش نظامی در حمله سحرگاه چهارشنبه به یک مرکز ارتش در رفح در مرز با نوار غزه زخمی شدند.

منطقه سینای مصر از دو هفته پیش شاهد درگیری ارتش مصر و افراد مسلح است که در جریان آن شماری از دو طرف کشته یا زخمی شده‌اند.

ارتش مصر با هماهنگی اسرائیل به عملیات نظامی علیه افراد مسلح در این منطقه دست زده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها