امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26627
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، آیت الله شیخ عیسی قاسم در گردهمایی سالانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، آیت الله شیخ عیسی قاسم در گردهمایی سالانه ماه رمضان با حضور خانواده‌های شهدا گفت: ندای ما برای انجام اصلاحات است و ما انفجارها و ایجاد رعب و وحشت را محکوم می‌کنیم.

وی افزود: ما در راه امنیت همه جانبه خود تلاش می‌کنیم که در صدر آن امنیت دین و آبروی ماست. امنیت دین و آبروی ما مقدم بر امنیت جسم ماست.

آیت الله شیخ عیسی قاسم گفت: ما فقط خواهان امنیت خود نیستیم بلکه خواهان امنیت همه مردم هستیم و خواهان نجات معنوی و فکری و امنیت فکری و معنوی و اخلاقی و انسانی برای همه انسان‌های روی زمین هستیم.

رژیم بحرین از فوریه سال 2011 میلادی تاکنون اعتراضات مسالمت آمیز مردم برای اصلاحات در کشور را با همکاری نیروهای سعودی به شیوه های مختلف سرکوب کرده است.

در جریان این سرکوبگری شماری شهید، زخمی، بازداشت، شکنجه و به زندانهای طولانی مدت محکوم شده‌اند.

رژیم بحرین از چندی پیش درپی یک سری انفجارها و حملات مشکوک در تلاش برای امنیتی کردن فضا به منظور سرکوب شدیدتر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی برآمده است به گونه‌ای که شاه بحرین در تکمیل این طرح دستور داده است تا دستگاه‌های امنیتی تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها