امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26633
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی اعلام کردند که وزارت کشور بحرین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی اعلام کردند که وزارت کشور بحرین چهارشنبه شب از انفجار یک دستگاه خودرو با استفاده از سیلندر گاز در پارکینگ یکی از مساجد در منطقه الرفاع خبر داده است که ما این انفجار را محکوم می‌کنیم.

احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی افزودند: برون رفت از بحران سیاسی کشور از طریق راهکار سیاسی میسر است و ما این انفجار و طراحان و مجریان آن را محکوم و بر مخالفت خود با هرگونه ارعاب مردم در مناطق مختلف از حمله مساجد تاکید می‌کنیم.

این احزاب و جمعیت‌ها در بیانیه خود بر پرهیز از هرگونه خشونت و محکوم کردن عاملان آن - هرکه می‌خواهد باشد- تاکید کردند و گفتند که ورود به چرخه خشونت و خشونت معکوس کشور را وارد باتلاق تنش‌های امنیتی می‌کند.

احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی شامل جمعیت وعد، تجمع ملی، تریبون مترقی، تجمع وحدتگرا، جمعیت وفاق و جمعیت الاخاء ملی بر پایبندی خود به فعالیت سیاسی مسالمت آمیز برای تحقق مطالبات مشروع ملت بحرین در آزادی و دموکراسی و عدالت اجتماعی تاکید کردند و گفتند که همه تجربه‌های داخلی و بین‌المللی ثابت کرده است که راهکار امنیتی نمی‌تواند هیچ کشوری را به ثبات سیاسی و اجتماعی برساند.

رژیم بحرین از فوریه سال 2011 میلادی تاکنون اعتراضات مسالمت آمیز مردم برای اصلاحات در کشور را با همکاری نیروهای سعودی به شیوه‌های مختلف سرکوب کرده است.

در جریان این سرکوبگری شماری شهید، زخمی، بازداشت، شکنجه و به زندانهای طولانی مدت محکوم شده‌اند.

رژیم بحرین از چندی پیش درپی یک سری انفجارها و حملات مشکوک درتلاش برای امنیتی کردن فضا به منظور سرکوب شدیدتر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی برآمده است به گونه‌ای که شاه بحرین در تکمیل این طرح، دستور داده است تا دستگاه‌های امنیتی تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها