امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26640
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه ضیافت افطار با اهالی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه ضیافت افطار با اهالی چاپ و نشر در جمع خبرنگاران حاضر شد و از نهایی شدن معافیت مالیاتی خبر داد.

وی گفت: دکتر عسکری از حل شدن مشکلات موجود بر سر راه معافیت مالیاتی ناشران و کتابفروشان خبر داده است و موارد را پیگیر هستند؛ به هر حال اختلاف برداشت‌ها در قانون وجود دارد اما اکنون این مشکلات برطرف شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: کتابفروشی یک فعالیت فرهنگی است که معافیت مالیاتی آنها ابلاغ شده است ولی کتابفروشی‌ها می‌بایست هر ساله اظهارنامه مالیاتی خود را حتما ارائه کنند.

حسینی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت خانه سینما پس از اتفاقات روزهای اخیر گفت: در حال گفت‌وگو و تعامل برای حل مشکلات به وجود آمده هستیم.

وی در خصوص بحث کاغذ نیز گفت: کاغذ به هر حال یک کالای وارادتی است و کار چندانی از دست ما بر نمی‌آید، اما مصوب شده از محل صندوق توسعه ملی به تولیدکنندگان داخلی در حوزه کاغذ اعطای سرمایه انجام شود تا گام‌هایی در زمینه تولید داخلی برداشته شود.

وزیر ارشاد درباره اقداماتی که موفق به انجام آنها در دولت دهم نشده است، گفت:‌ حمایت گسترده از همه حوزه‌ها آرزوی من بود که محدودیت مالی مانع از انجام آن شد.

وی واکنش به این سخن که به خبرنگاران چه توصیه‌ای دارید، عنوان کرد: به اهالی رسانه توصیه می‌کنم که امانتداری را رعایت کنند.

سیدمحمد حسینی همچنین در پاسخ به این پرسش که چه نمره‌ای به کارنامه کاری خود می‌‌دهید تصریح کرد: اجازه دهید دیگران نمره دهند ما در حد تلاش و وسع خود کارها را انجام داده‌ایم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها