امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26652
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 135
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اعتدال ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اعتدال در بیان امام راحل و مقام معظم رهبری همواره مطرح بوده است، گفت: شاخص اعتدال، رفتار و کردار مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه اصولگرایان از شعار اعتدال حمایت می‌کنند چون همواره معتدل بوده و در مقابل افراطی‌گری‌های اصلاح‌طلبان مقاومت کرده‌اند، اظهار داشت: آقای روحانی با شعار اعتدال رئیس‌جمهور شد و باید برای پاسخ به اعتماد مردم مشی اعتدال را تا پایان حفظ کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اعتدال معنا و مفهوم تعریف شده‌ای دارد، تصریح کرد: اعتدال به معنای حرکت در مسیر حق است نه حرکت بین حق و باطل.

آلیا افزود: مهمترین آزمون آقای روحانی در حوزه اعتدال، نحوه چینش کابینه یازدهم است، اعتدال حکم می‌کند که از افراد افراطی و فتنه گر در کابینه یازدهم استفاده نشود.

وی در پایان با بیان اینکه اعتدال باید در عرصه عمل محقق شود، گفت: آقای روحانی در اولین آزمون خود می‌تواند با عدم استفاده از فتنه‌گران و افراطی‌ها در کابینه، اعتدال خود را ثابت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها