امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26660
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 105
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «عبدالاله بنکران» نخست وزیر مغرب چهارشنبه شب بر تصمیم دولتش برای ادامه اصلاحات با هدف حفظ ثبات این ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «عبدالاله بنکران» نخست وزیر مغرب چهارشنبه شب بر تصمیم دولتش برای ادامه اصلاحات با هدف حفظ ثبات این کشور تاکید کرد.

بنکران طی نطقی در پارلمان مغرب گفت: ما به روند اصلاحات ادامه می‌دهیم و یا بار دیگر از طریق برگزاری انتخابات از مردم می‌خواهیم که درباره ما نظر بدهند و هنگامی که تفکر می‌کنیم متوجه می‌شویم کشورمان نیاز به صبر و اصلاحاتی دارد که به صورت تدریجی صورت گیرد.

نخست وزیر مغرب افزود: ما نمی‌خواهیم کشور را به لبه پرتگاه سوق دهیم و این حمایتی سیاسی را می‌طلبد نه اینکه از پشت بر ما خنجر زده شود.

بنکران با تاکید بر اینکه کرسی ریاست را با چنگ و دندان نگرفته است گفت: آیا انتخابات می‌خواهید خیلی خوب از همین فردا برایش اقدام می‌کنیم، تصور نکنید نخست وزیری بهشتی است که به من داده‌اند بهشت من نزد خداست.

حزب اسلام گرای عدالت و توسعه مغرب هفته گذشته اعلام کرد که می‌خواهد با همه احزاب سیاسی درباره اوضاع سیاسی کشور و پیامدهای آن رایزنی کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها