امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26666
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، نیروهای ارتش سوریه ایست بازرسی «معربلیت» در ادلب واقع در شمال این کشور را که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، نیروهای ارتش سوریه ایست بازرسی «معربلیت» در ادلب واقع در شمال این کشور را که پیش از این بر اثر حمله تروریست‌های مسلح آن را ترک کرده بودند، بار دیگر در اختیار گرفتند.

همچنین نیروی هوایی و توپخانه‌ای ارتش وابسته به ارتش سوریه محل استقرار تروریست‌های مسلح در «جبل اربعین» در ریف ادلب را هدف قرار دادند که در جریان آن تعدادی از تروریست‌های مسلح کشته و زخمی شدند.

یگان های ارتش سوریه در پی درگیری‌های شدید با تروریست های مسلح، کنترل نقطه مرکزی حد فاصل «تل کردی» از «عدرا» در ریف دمشق را در اختیار گرفتند.

حمله ارتش به تونل های تروریست ها

در پایتخت نیز نیروهای ارتش سوریه  که پیش از این بسیاری از محله های دمشق را از تروریست‌ها پاکسازی کرده بودند، تونل های تروریست ها در «برزه» واقع درشمال دمشق را هدف قرار دادند.

اکنون درگیرهای ارتش با تروریست ها در باغهای «الحافظ» و منطقه «السویدی» متمرکز شده است.

در این میان مقر مرکزی تروریست‌های جبهه النصره در «قابون» واقع در ریف دمشق هدف نیروهای ارتش قرار گرفت  که در جریان آن 30 تروریست مسلح که در آن حضور داشتند، کشته شدند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها