امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26671
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمد مهدی عسگر پور مدیر عامل خانه سینما در میان تجمع معترضین گفت: رئیس سازمان سینمایی در گفتگویی اعلام کرده که پلمب ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمد مهدی عسگر پور مدیر عامل خانه سینما در میان تجمع معترضین گفت: رئیس سازمان سینمایی در گفتگویی اعلام کرده که پلمب خانه سینما باز شود اما درب خانه تنها با توافق دو گروه باز خواهد شد.

وی ادامه داد: من در اینجا از نیروی انتظامی می‌خواهم تا شرایط حضور بازپرس کشیک را فراهم کند. اگر پلمب قانونی است در حضور بازپرس کشیک این اثر جرم پاک شود.

وی در ادامه تاکید کرد: من توافق بین دو گروه را نمی‌فهمم، ما یک گروه بیشتر نیستیم اگر پلمب قانونی است باید در حضور بازپرس کشیک باز شود. دوستان می‌خواهند اثر جرم را پاک کنند و قفل را که خود تعویض کردند باز کرده و وارد خانه سینما شوند.

وی در ادامه تاکید کرد: این تجمع همچنان ادامه خواهد داشت.
------
به گزارش فارس، محمد مهدی عسگرپور مدیر عامل خانه سینما صبح امروز پس از خواندن صحبت‌های جواد شمقدری تاکید کرد: صحبت‌های امروز آقای شمقدری با روزهای پیش تفاوتی ندارد، 6 مرداد زمانی است که برای برگزاری مجمع عمومی تعیین شده که قرار است در آن مجمع تصمیم‌گیری شود. حتی اگر همزمان با ضربت خوردن حضرت علی (ع) باشد قرار نیست، اتفاق خاصی منافی با شرع و عرف رخ دهد.

وی در ادامه تاکید کرد: ما متاسفانه با مجموعه وزارت ارشاد به تفاهم نمی‌رسیم زیرا دوستان روی حرفشان نمی‌مانند ونمی‌توانیم روی صحبت‌هایشان حساب کنیم.

وی در خاتمه تاکید کرد: به نظر می‌رسد نماینده‌ای از دفتر دکتر احمدی نژاد در این شرایط بهتر می‌تواند مشکل را مرتفع کند، البته نمی‌دانم به لحاظ حقوقی شرایط حضور و صحبت با نماینده رئیس جمهور منتخب را خواهیم داشت یا خیر، فعلا ناگزیر هستیم تا تعیین تکلیف و رفع مشکل در این مکان حضور داشته باشیم.

گزارش فارس حاکی است، تجمع اهالی سینما جلوی درب خانه سینما همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار